ChemoDry B6

Specjalistyczny krem nawilżająco-natłuszczający na skórę suchą i wrażliwą. Zalecany jest pacjentom przyjmującym chemioterapię.

Laureat konsumenckiej Nagrody Zaufania ZŁOTY OTIS 2016 w kategorii PRODUKTY PIELĘGNACYJNE DLA OSÓB W TRAKCIE I PO CHEMIOTERAPII

ChemoDry B6 jest specjalistycznym kremem do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej, szczególnie dłoni i stóp. Zalecany jest pacjentom przyjmującym chemioterapię.

Preparat został opracowany przez pracowników naukowych Aurea Pharma we współpracy z lekarzami praktykami. Receptura kremu jest oparta na naturalnych składnikach i zawiera m.in.: oliwę z oliwek, skwalen, mocznik, alantoinę, Vit.E i B6, kwas hialuronowy, koenzym Q10, pantenol. Dzięki zawartości alantoiny oraz pantenolu pielęgnuje podrażnioną skórę, wykazuje właściwości kojące i łagodzące. Kwas hialuronowy i koenzym Q10 przyspieszają regenerację wysuszonej i wrażliwej skóry oraz utrzymują ją we właściwej kondycji. Krem intensywnie natłuszcza i głęboko nawilża skórę. Staje się ona miękka, gładka i jędrna. Krem bardzo dobrze i szybko się wchłania, pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną.

Zastosowanie

Krem ChemoDry B6 jest wskazany do pielęgnacji skóry u osób poddanych chemioterapii. Znajduje on również zastosowanie jako specjalistyczny preparat nawilżająco-natłuszczający do twarzy i ciała, a szczególnie skóry suchej i wrażliwej dłoni i stóp.

Sposób użycia

Smarować skórę w miejscach wymagających aplikacji kilka razy dziennie.

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w temperaturze 4°C - 25°C (39,2°F - 77°F), w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania

Skuteczność kremu jest potwierdzona klinicznie. Wysoka tolerancja oraz bezpieczeństwo stosowania zostały potwierdzone w badaniach dermatologicznych, aplikacyjnych i mikrobiologicznych. Nie stwierdzono działania drażniącego i alergizującego.

Krem ChemoDry B6 to kilkuletnie doświadczenie w stosowaniu na oddziałach chemioterapii, radioterapii oraz dermatologii w szpitalach onkologicznych w całej Polsce.

Skład INCI

Aqua, Olea Europea Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Urea, Butyrospermum Parkii Butter, Methyl Glucose Sesquistearate, Panthenol, Tocopheryl acetate, Sodium hyaluronate, Squalene, Allantoin, PCA glyceryl oleate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglicerin, Pyridoxine HCl, Ubiquinone, Sodium citrate

Kompozycja i sposób wytwarzania kremu ChemoDry B6 objęte są ochroną patentową UP RP no. 405352.

Dostępność

Produkt dostępny w aptekach

Krem ChemoDry B6 dostępny jest w tubach 50 ml.

Czytaj więcej

Złoty OTIS

Najwyższa skuteczność kremu ChemoDry B6, od wielu lat doceniana tak przez lekarzy praktyków, jak i pacjentów, została potwierdzona poprzez przyznanie nam Konsumenckiej Nagrody Zaufania ZŁOTY OTIS 2016. Tym samym krem ChemoDry B6 dołączyły do prestiżowego grona najsilniejszych i najbardziej szanowanych marek konsumenckich na polskim rynku. Dziękujemy za zaufanie!

Zloty Otis

Producent

Aurea Pharma s.c., aureapharma.eu, chemodry.eu