Aurea Pharma jest firmą skoncentrowaną na opracowywaniu i dostarczaniu pacjentom specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry w trakcie oraz po radioterapii i chemioterapii.

Naszą misją jest stałe podnoszenie jakości życia pacjentów poprzez ulepszanie wspomagających terapii onkologicznych. Produkty firmy Aurea Pharma tworzymy z myślą o należytej pielęgnacji skóry i jej zabezpieczeniu przed objawami ubocznymi leczenia onkologicznego.

Najwyższa skuteczność naszych preparatów, od wielu lat doceniana tak przez lekarzy praktyków, jak i pacjentów, została potwierdzona poprzez przyznanie nam Konsumenckich Nagród Zaufania ZŁOTY OTIS 2016. Tym samym kremy RadioProtect oraz ChemoDry B6 dołączyły do prestiżowego grona najsilniejszych i najbardziej szanowanych marek konsumenckich na polskim rynku. Dziękujemy za zaufanie!

RadioProtect

Specjalistyczny krem kojąco–łagodzący do stosowania na skórę podrażnioną po naświetlaniu promieniami UV i jonizującymi, opalaniu oraz solarium.

Więcej informacji

ChemoDry B6

Specjalistyczny krem nawilżająco-natłuszczający na skórę suchą i wrażliwą.Więcej informacji

MucoDry X

Delikatny spray zapobiegający suchości jamy ustnej oraz bolesnemu przełykaniu spowodowanym radioterapią oraz przyjmowaniem leków (xerostomia). Likwiduje nieprzyjemny oddech (halitosis). Polecany także diabetykom i osobom w podeszłym wieku.Więcej informacji

Obesimed Forte

Obesimed® Forte to nowe podejście do utraty wagi ciała. Jest wyrobem medycznym specjalnie stworzonym dla osób dorosłych, które mają nadwagę 10 kilogramów i więcej (lub BMI +28).Więcej informacji